Kompleksowy remont maszyn elektrycznych

Specjalizujemy się w remontach przemysłowych maszyn elektrycznych. Wykonujemy kompleksowe remonty w zakładach produkcyjnych oraz na statkach. Posiadamy najlepszy zespół fachowców.

Rozwinięty park maszynowy na naszym zakładzie pozwolił się nam uniezależnić od podwykonawców i jesteśmy w stanie wyremontować całe urządzenie na miejscu. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość i niską cenę.

Wewnętrzny system kontroli jakości i szczegółowa dokumentacja gwarantują, że remontowane urządzenia odzyskają maksymalnie możliwą sprawność.

Remont statków. Mamy uznanie PRS

_________

Oferujemy remonty klasowe maszyn elektrycznych na statkach. Mamy bogate doświadczenie w demontażu i montażu urządzeń na jednostkach pływających. Większość transportujemy na warsztat co zapewnia najwyższą jakość remontu. Wykazujemy się dyspozycyjnością w razie awarii kluczowych urządzeń bez których statek nie może wypłynąć.

Remont maszyn elektrycznych do 5 ton

_________

Posiadamy nowoczesne suwnice obejmujące cały warsztat, dzięki czemu możemy bezpiecznie oraz szybko remontować urządzenia tj jak prądnice np z elektrowni wiatrowych lub silniki elektryczne do wagi 5 ton.

Najwyższej jakości lakier i drut

_________

Korzystamy tylko z drutu marki Synflex. Jednym z najbardziej renomowanych marek w Europie.

Przezwojony stojan zatapiamy w lakierze utwardzanym piecowo. Proces utwardzania trwa przynajmniej kilka godzin, a czasem nawet kilka dni w piecu. Po tym procesie uzwojenie jest twarde jak kamień.

Wyważanie na najnowocześniejszym sprzęcie

_________

Oferujemy wyważanie elementów maszyn tj wirniki, wałki, wentylatory. Prace te wykonujemy na miejscu na naszej wyważarce stacjonarnej firmy Schenck.

Niewyważony wirnik bądź wentylator może być przyczyną poważnych awarii urządzeń. Oferujemy kontrolę maszyn poprzez wykonywanie pomiarów drgań łożysk.

Wyważamy zgodnie z normą ISO 21940-11.

Najwyższej jakości łożyska

_________

Najwyższej jakości łożyska w urządzeniach elektrycznych jest niezwykle ważne. To od nich przede wszystkim zależy jak długo będzie działać urządzenie. Dlatego stosujemy tylko łożyska marki premium tj jak FAG i SKF. Godnym podkreślenia jest fakt, że montujemy łożyska bezudarowo.

Jednak przede wszystkim posiadamy zespół doświadczonych fachowców.